В п’ятницю 16 лютого Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, Бахмутський міський Центр зайнятості спільно з Відділом з організації виховної роботи студентів ГІІМ ДВНЗ “ДДПУ” провели тренінг для здобувачів освіти Горлівського інституту іноземних мов «Донбаський державний педагогічний університет».
Тема тренінгу: «Підготовка резюме».
Молодь приєдналася до зустрічі онлайн. Резюме – один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Це короткий виклад найбільш важливих для потенційного роботодавця фактів біографії, в основному пов’язаних із досвідом роботи, навичками й знаннями.
Навіть найдосвідченіші фахівці колись починали свій кар’єрний шлях з нуля.
![](https://edu.forlan.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-19_09-08-36.jpg)