В минулу суботу, 23 березня 2024 року, в Києві відбулося підведення підсумків Відкритого конкурсу читців, поетів, художників та фотохудожників пам’яті Володимира Сосюри «Любіть Україну!». Конкурс щороку проводиться Управлінням культури і туризму Донецької облдержадміністрації та комунальною установою культури «Донецький обласний навчально-методичний центр культури». В цьому році географія заходу стала ширшою – учасники з 15 областей взяли участь в конкурсі. Митці представили свої найкращі роботи. Професійному журі прийшлося чимало попрацювати, аби обрати переможців у номінаціях.
Студенти нашого інституту взяли участь у конкурсі «Любіть Україну» і стали лауреатами в номінаціях:
«Художники» (Декоративно-ужиткове мистецтво) Софія КРУТОГОЛОВА – ІІІ місце;
«Фотохудожники» Альона СВЯСТІНА – ІІІ місце.
Роботи інших учасників, членів літературно-художнього клубу LITERA, теж набрали чималу кількість балів. Віримо, наступного року ми почуємо про них, як про нових переможців.
А сьогодні вітаємо лауреатів конкурсу «Любіть Україну» і бажаємо дівчатам натхнення, творчого злету та здійснення мрій!
З роботами всіх учасників конкурсу можна ознайомитися на сайті Донецького обласного навчально-методичного центру культури: https://www.facebook.com/share/p/johWqXhRbTH98UGR/