During the work of sectional meetings «Сучасні технології навчання рідної та іноземної мови», «Українська мова як іноземна», «Інноваційні технології навчання літератури» в межах ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції студентів і молодих науковців «Україністика: нові імена в науці»відбулася презентація of the Erasmus+ international grant project "Modernization of university educational programs in foreign languages based on integration with information technologies" 2024-2027 (DigiFLEd), до якого залученібезпосередньо йвикладачі кафедри української філології.
Among the number of tasks envisaged by the project, a prominent place is occupied development and implementation нових курсів (зокрема й електронних), які поєднують лінгвістичні / літературознавчі дисципліни й цифрові технології; introduction нових методів викладання та навчання, пов’язаних із цифровізацією освітнього процесу. Доповіді учасників конференції були суголосними до цих завдань.
![](https://edu.forlan.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-1-1511x850.jpg)
![](https://edu.forlan.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-1-1458x850.png)
![](https://edu.forlan.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-1-1454x850.png)