11 травня команда нашого інституту взяла участь в освітньому фестивалі для молоді Дніпра «Education cіty – 2024», який відбувся у міському парку ім. Т. Шевченка. Представники навчальних закладів міста знайомили випускників нинішнього року з освітніми програмами, за якими можна отримати професію. Наш інститут не залишився осторонь і активно рекламував освітні програми першого(бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, потенційні абітурієнти змогли дізнатись про специфіку навчання в нашому закладі, міжнародні проекти, сфери майбутнього працевлаштування.
![](https://edu.forlan.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-13_09-39-33-638x850.jpg)
![](https://edu.forlan.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-13_09-39-36.jpg)