Ми вже писали про навчальний візит в межах проєкту «Академічна протидія гібридним загрозам» до Вищої технічної школи (Сержі, Франція), під час якого відбулися тренінги з гейміфікованих методів навчання. Сьогодні ми знайомимо читачів з публікаціями керівників цих тренінгів, які відіграють важливу роль в просуванні проєкту в цілому.
«Експерти проєкту пройшли курс від Hybrid CoE з гейміфікованих методів навчання та прогнозування для протидії гібридним загрозам
Експерти Hybrid CoE*, міжнародної організації, що об’єднує країни ЄС та НАТО у боротьбі з гібридними загрозами, та TNO, нідерландської організації прикладних досліджень, провели тренінг для команди проєкту WARN. Темою тренінгу стали ігрові методи протидії гібридним загрозам та їх використання у складних сценаріях прийняття рішень.
Під час навчання учасники тренінгу зосередились на поточних і майбутніх вразливостях українського суспільства, які можуть виникати на шляху України до членства в ЄС. Українські фахівці отримали безцінний досвід розробки практичних вправ та ігор для майбутньої підготовки студентів магістерських програм і слухачів курсів освіти впродовж життя.
Команда проєкту вдячна нашому координатору – університету Ювяскюля за безпосереднє залучення експертів визначного рівня».
*Hybrid CoE створений за підтримки Спільної декларації ЄС/НАТО, схваленій Радою Європейського Союзу та Північноатлантичною радою 6 грудня 2016 року (the Common set of proposals for the implementation of the Joint EU/NATO Declaration).