З глибоким сумом повідомляємо про смерть колишньої заступниці декана факультету англійської мови Горлівського інституту іноземних мов Лариси Олександрівни Шамрай. Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким. Світла пам’ять про Ларису Олександрівну – справжнього вчителя, наставника, порадника, чия доля була тісно пов’язана з нашим інститутом, – назавжди залишиться в серцях «інязівців» всього світу. Директорат
![](https://edu.forlan.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/516302-PIZGT9-4932.png)