У житті кожного із нас іноді виникають труднощі, подолати які самостійно важко, а іноді – просто неможливо. Важливо, щоб в такий момент поруч були люди, які можуть не лише вислухати та зрозуміти, але й надати фахову допомогу.
Центр психологічної підтримки при кафедрі психології ГІІМ ДВНЗ ДДПУ створено з метою забезпечення та підтримки освітнього середовища, безпечного для життя і здоров’я усіх учасників освітнього процесу, що дає можливість задовільнити їх інтереси та потреби.
Центр психологічної підтримки організовує та проводить заходи, спрямовані на популяризацію психолого-соціальних та професійних знань (лекції, семінари, тренінги, круглі столи та ін.), здійснює психодіагностичну та розвивальну роботу, сприяє практичній підготовці висококваліфікованих фахівців, надає студентам та випускникам послуги, пов’язані з профорієнтацією та підготовкою до роботи за отриманою професією. Також з метою професійного розвитку центр психологічної підтримки залучає до своєї діяльності студентів, які мають змогу розвинути свої професійні якості.
Центр психологічної підтримки надає послуги:
- індивідуального та групового консультування студентів, викладачів, кураторів академічних груп та інших учасників освітнього процесу;
- психодіагностики та психокорекції;
- надання просвітницької інформації про психологічне здоров’я та психологічну допомогу;
- соціально-психологічної підтримки студентів з особливими потребами тощо.
Основними завданнями центру психологічної підтримки є:
- забезпечення індивідуального підходу до кожного учасника освітнього процесу;
- сприяння повноцінному особистісному розвитку учасників освітнього процесу та створення комфортних соціально-психологічних умов для їх життєдіяльності;
- психологічне забезпечення профілактики девіантної поведінки серед учасників освітнього процесу, конфліктів та особистісних проблем;
- підвищення психологічної культури усіх учасників освітнього процесу, гуманізація відносин у студентських і викладацьких колективах;
- створення умов для соціальної та особистісної самоактуалізації.
Центр психологічної підтримки надає свої послуги студентам, аспірантам, викладачам та співробітникам ГІІМ ДВНЗ ДДПУ дотримуючись принципу конфіденційності та збереження норм професійної етики.
Як стати успішним студентом?!
Студентська пора кардинально відрізняється від освітнього процесу в школі, де нас буквально змушують вчитися, контролюють кожен крок, відвідуваність і запізнення.У…
Як прийняти правильне рішення у складній ситуації
Щоденно ми стикаємося із проблемами вибору та прийняття правильного рішення. Це можуть бути й буденні справи, які майже не впливають…
Як позбутися прокрастинації: поради.
Люди потерпають від прокрастинації віддавна. З латини термін перейшов до англомовних суспільств у 16 столітті. А кілька років тому поняття…
Як конспектувати ефективно?!
З розвитком технологій життя людей спрощується з кожним роком. Замість походу в магазин можна замовити доставку їжі додому, комунальні платежі…
Дієві поради психологів, як впоратися із хвилюванням
Дихання збивається, голос тремтить, коліна підгинаються, долоньки пітніють. Все це – хвилювання. Дихання збивається, голос тремтить, коліна підгинаються, долоньки пітніють.…
Ухо чи змія
Перше, що ви побачили, розкриє приховану сторону вашої особистості У соціальних мережах з’явився новий тест, який швидко став трендом. Цього…
Тест “Неіснуюча тварина”
Тест “Неіснуюча тварина” належить до проективних тестів. Виконуючи малюнок, людина через рухи руки, що малює малюнок, виявляє певний зміст своєї…
Виберіть один з лабіринтів та дізнайтеся, про які ваші риси особистості мовчать оточуючі
Людина зазвичай намагається абстрагуватися від деяких рис свого характеру, наполегливо їх не помічаючи. Наш тест по картинці підкаже, які риси…
Психологічний тест Люшера — Дізнайся свій психотип!
Цей простий тест на визначення психологічного стану людини винайшов у 1948 році Макс Люшер. Дана подія було переворотом в області…
Тест «Куб в пустелі» розкаже все про вас
Цей тест відомий під назвою «кубічного тесту особистості» і був розроблений японськими психологами в 2000 році. Вперше його опублікували в…

Новохатня Ольга Олегівна
Практичний психолог ГІІМ ДВНЗ ДДПУ
Контактні дані:
+3 8 050-881-75-27 (Viber, Telegram)
Електрона пошта: olga.novohatnya@gmail.com
Графік роботи: понеділок – п’ятниця
з 9:00 до 18:00
Запрошуємо на Теплу середу, 09.04.2025
Дорогі друзі! Запрошуємо на Теплу середу, 09.04.2025 року о 18:00. Тема воркшопу: “Дослідження ставлення до власного успіху” Ведуча зустрічі: Тетяна…
Фінальна зустріч в «Арт-терапевтичній майстерні»
26.03.2025 р. відбулась завершальна зустріч в «Арт-терапевтичній майстерні», яка працювала протягом 2 місяців в межах проекту «Тепла середа» від кафедри…
Запрошуємо на завершальну зустріч онлайн-проекту “Арт-терапевтичні технології психологічної підтримки учасників освітнього процесу” 26.03.2025
Шановні колеги, вітаємо вас. Кафедра психології та Центр психологічної стійкості ” InCity” Горлівського інституту іноземних мов (м. Дніпро) дякують вам…
Центр психологічної стійкості Горлівського інституту іноземних мов (м. Дніпро) запрошує до участі у психологічній онлайн-групі підтримки дружин і матерів військовослужбовців «Тепле коло підтримки»
Дорогі дівчата, жінки, чиї чоловіки, сини, брати, наречені наразі захищають нашу країну! Центр психологічної стійкості* Горлівського інституту іноземних мов (м.…
Робота над самооцінкою з «Арт-терапевтичною майстернею»
19.03.2025 р. відбулась нова зустріч в «Арт-терапевтичній майстерні», яка працює в межах проекту «Тепла середа» від кафедри психології та Центру…

Як подолати психологічну травму?
Що ж таке психологічна травма? Психологічна травма – це емоційна реакція, що виникла в результаті дії на психіку людини особисто…
Як психологічно підтримати близьку людину в умовах збройних конфліктів?
У цей складний для нас усіх час потреба психологічної підтримки є вкрай актуальною. Дорослі та діти, які перебувають у гострому…
ЯК ЗБЕРЕГТИ БЛИЗЬКІ СТОСУНКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ?
Війна змінила життя кожного українця, змусила визначитися, що є головним, а що другорядним у житті. Усім нам доводиться пристосовуватися до…
Як жити далі під час війни: поради психологів
Війна розділила наші життя на «до» та «після». Багатьом з нас вже навіть не віриться, коли дивишся на фото в…
«Не можу дозволити собі»: чому нам важливо вміти радіти під час війни
«Чи доречно мені радіти?», або «Чи маю я право на радість?». Найчастіше це трапляється з тими, хто перебуває у відносній…
Додатковий протокол до Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод
ЗАГАЛЬНА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ (ПОВНИЙ ТЕКСТ)
ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист персональних даних
Положення про психологічну службу у системі освіти України
Методичні рекомендації щодо запобігання та протидії насильству
Методичні рекомендації«Перша психологічна допомога. Алгоритм дій»