Повідомляємо інформацію для випускників шкіл минулих років, які мають сертифікати ЗНО 2019-2021 рр.
Ці сертифікати можуть бути використані вами для вступу на обрану спеціальність у цьому році, якщо вони отримані з тих предметів, які були передбачені правилами прийому закладу освіти в один із цих років для цієї ж спеціальності.
Також якщо у вас є сертифікати ЗНО 2019-2021 рр. з української мови та літератури (або української мови), математики, історії України – то за вашим бажанням вони можуть бути зараховані замість відповідних частин національного мультипредметного тесту. Але для цього різниця між балами в сертифікаті ЗНО з певного предмету та отриманими балами з цього ж предмету в результаті складання НМТ має бути не більше 15 балів.
Бажаємо всім успіхів!
![](https://edu.forlan.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/tepatitlan-2-scaled-1-1275x850.jpg)