15 серпня Донбаський державний педагогічний університет і наш інститут вітав делегацію Донецької обласної військової адміністрації: заступницю голови ДонОДА Юлію Олександрівну Костюніної, радницю голови ДонОДА Тамару Олексіївну Лук‘янчук і директорку Департаменту освіти і науки ДонОДА Тетяну Володимирівну Сідашеву.
![](https://edu.forlan.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/1-1-1133x850.jpg)
Гості подивилися умови роботи працівників ДДПУ та ГІІМ у Дніпровському національному університеті. У відвертій розмові з ректоркою ДДПУ професором С.О.Омельченко та директоркою інституту Є.М.Бєліцькою були обговорені важливі аспекти збереження освітнього потенціалу Донецької області у цей непростий для нашої країни період. Особливу увагу було приділено безпековим питанням.
Разом прямуємо до ПЕРЕМОГИ!
Дякуємо Донецькій обласній військовій адміністрації за підтримку та віру в майбутнє університету!
Адміністрація