Горлівський інститут іноземних мов підкорив чергову вершину! Естафету підкорень, розпочату родиною Докашенків-Пісаревих на славетній Говерлі, було підтримано – і ось ми на горі Артема у найпівнічнішому місті Донецької області – Свягогірську. Тут, на річці Сіверський Донець,біля Успенської лаври, на кордоні з Харківською і Луганською областями ми підняли прапор Горлівського «інязу» і профспілкової організації інституту. А потім продовжили святкування закінчення навчального року у таборі «Альтаїр». Далі буде…
![](https://edu.forlan.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/1.jpg)