25 листопада кафедра англійської філології та перекладу Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ ДДПУ провела, у змішаному аудиторно-дистанційному форматі, VІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Мовна комунікація і сучасні технології у форматі різнорівневих систем». Учасників та гостей привітали заступник директора з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи, д-р філол. наук, проф. Тетяна Михайлівна Марченко і декан факультету соціальної та мовної комунікації, канд. філол. наук, доц. Мараховська Валентина Гаврилівна.
На пленарному засіданні гостями-доповідачами були магістрантка Бевз Юлія Сергіївна з Донецького національного університету імені Василя Стуса, магістрантка Долиніна Єлизавета Сергіївна з Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» та студентка Чернишенко Альона Сергіївна з Бердянського державного педагогічного університету. Від Горлівського інституту іноземних мов результати своїх наукових досліджень представили Фролова Інга Анатоліївна (гр. 606а), Шевченко Юлія Вячеславівна (гр. 406а) та Псарьов Михайло Михайлович (гр. 241).
88 доповідей було надано на пленарному та шести секційних засіданнях учасниками з таких навчальних закладів, як: Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ ДДПУ, Бердянський державний педагогічний університет, Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Добропільської міської ради Донецької області, Донецький національний університет імені Василя Стуса (м. Вінниця), Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мирноградської міської ради Донецької області, Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія», Комунальний заклад «Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія», Криворізький державний педагогічний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького, Міжнародний гуманітарний університет (м. Одеса), Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського та Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.
Дякуємо гостям конференції, дослідникам і керівникам за увагу до наукової події. Висловлюємо подяку учасникам за вдумливий і творчий підхід до вирішення лінгвістичних проблем та представлення цікавих результатів, за співпрацю в обговоренні наукових питань, за ґрунтовні й змістовні матеріали, опубліковані у збірнику конференції. Кожному бажаємо подальших творчих успіхів, наукових відкриттів, міцного здоров’я, наснаги й невичерпної енергії в досягненні поставлених цілей!