З 24 жовтня для здобувачів першого «бакалаврського» рівня вищої освіти ІV курсу факультетів романо-германських мов та соціальної та мовної комунікації розпочався тиждень захистів педагогічної практики в ДЗОВ.
Цього року практика відбувалася в надекстримальних умовах – умовах воєнного стану. Свою педагогічну практику здобувачі вищої освіти проходили у якості педагогів-організаторів, вожатих, вихователів – у віртуальних дитячих оздоровчих закладах (комплексах, центрах, таборів, містечок, тощо) – позашкільних закладів для учнів віком від 6 (7) до 14 (15) років, з певною структурою і методами роботи, метою діяльності якого є «реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб».
Основною метою педпрактики було – підвищити теоретичний та практичний рівень знань та умінь студентів з питань теорії та практики виховання, познайомити з завданнями, змістом, формами і методами роботи в оздоровчих таборах, викликати зацікавленість та бажання працювати з дитячим колективом, оволодіння студентами системою знань і умінь, які необхідні для виконання функції загонового вожатого, розвинути уяву, творче мислення через реалізацію короткострокових ігрових квест-технологій.
До виконання завдань по практиці здобувачі поставилися дуже сумлінно, відповідально. В своїх розробках практиканти показали не тільки належний рівень теорико-методичної підготовленості але й представили власне бачення рішення практичних завдань.
Розробки виховних заходів відрізняються креативністю, винахідливістю, творчим підходом.
Ці заходи обов’язково будуть втілені у життя!!! Життя мирне, спокійне, наповнене дитячим сміхом, посмішками, радощами від перебування в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку.
Здобувачі-практиканти вкотре підтвердили, що готові до реалізації професійних навичок!
Бажаємо Вам подальшихуспіхів, творчого натхнення у набутті професійних навичок!
Разом ми здобудемо перемогу!