На порядку денному зустрічі було планування заходів проекту на 2024-2025 навчальний рік згідно до робочих пакетів.
Учасники засідання обговорили фінансові питання, зокрема оплату відряджень та порядок виплат робочим групам. Менеджери затвердили форми звітності про виконану роботу та загальної фінансової звітності по робочим пакетам.
Відповідальні за робочі пакети окреслили завдання, які треба виконати протягом поточного періоду виконання проєкту. Учасники наради спланували проведення круглих столів, а також обговорили питання розробки та затвердження статуту університетського центру психологічної допомоги.
Партнери узгодили терміни проведення та деталі навчальних візитів. Перший навчальний візит відбудеться з 23 по 27 вересня в Рижський Університет, Латвія. Візит буде присвячено вивченню досвіту Латвії у викладанні навчальних дисциплін з психології, зокрема психології кризи. Приймаюча сторона підтвердила готовність приймати гостей та надала корисні поради подорожуючим. Учасники наради приділили окрему увагу поширенню інформації про події та результати проєкту.
Команда ГІІМ відповідає за рабочий пакет «Контроль якості». Менеджерка проєкту Тетяна Борозенцева презентувала аналіз опитувальників, які заповнили слухачі вебінарів з обміну досвідом європейських університетів «Університетська психологічна служба та підтримка» та «Принципи створення курсів у Європейському союзі». Учасники вебінарів високо оцінили якість підготовки та проведення вебінарів, та надали побажання щодо поліпшення підготовки до таких заходів.
Всі учасники засідання підтвердили готовність наполегливо працювати для досягнення якісних результатів проєкту.