Студентська пора кардинально відрізняється від освітнього процесу в школі, де нас буквально змушують вчитися, контролюють кожен крок, відвідуваність і запізнення.У…
Як прийняти правильне рішення у складній ситуації
Щоденно ми стикаємося із проблемами вибору та прийняття правильного рішення. Це можуть бути й буденні справи, які майже не впливають…
Як позбутися прокрастинації: поради.
Люди потерпають від прокрастинації віддавна. З латини термін перейшов до англомовних суспільств у 16 столітті. А кілька років тому поняття…
Як конспектувати ефективно?!
З розвитком технологій життя людей спрощується з кожним роком. Замість походу в магазин можна замовити доставку їжі додому, комунальні платежі…
Дієві поради психологів, як впоратися із хвилюванням
Дихання збивається, голос тремтить, коліна підгинаються, долоньки пітніють. Все це – хвилювання. Дихання збивається, голос тремтить, коліна підгинаються, долоньки пітніють.…
Як боротися зі страхом
Перший і найкращий спосіб – це йти туди, де страшно, тобто робити те, чого боїшся! Адже коли ми робимо те,…
ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ СТУДЕНТІВ: ЯК ПЛАНУВАТИ НАВЧАННЯ ТА ВСЕ ВСТИГАТИ
Наведені нижче принципи тайм-менеджменту допоможуть вам якнайкраще керувати власним часом. Звертаємо увагу на терміни, щоби розрахувати час Навчання в коледжі…
Стресостійкість у сучасному світі
Проблема стресу сьогодні, коли ритм життя стає все більш інтенсивним, усім нам доводиться пристосовуватися до умов існування на нашій тісній…
10 порад, які допоможуть впоратися зі стресом під час війни.
Для кожного українця, більшою чи меншою мірою, життя змінилося в один день — 24 лютого 2022 року. Тривожність, невизначеність у завтрашньому дні, переживання…
Розвиток особистих організаторських і комунікативних здібностей: діагностика та рекомендації
Для розвитку організаторських та комунікативних здібностей необхідно розвивати якості лідера. Варто скласти список якостей, яких Вам не вистачає та встановити…
ПРОСТІ ТЕХНІКИ САМОДОПОМОГИ В КРИЗОВИХ СИТУАЦІЯХ
1. Випийте склянку води маленькими ковтками, або хоча б змочіть ротову порожнину. 2. Торкніться будь-якої поверхні. Дотик до чогось реального…
Проблеми спілкування викладача та студента та основні умови їх поліпшення
Вищий навчальний заклад відрізняється від школи змістом навчання і виховання, зміною їх форм. Основна функція вищого навчального закладу – формування…
ПОРАДИ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРЯННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ
Тривога та переживання у відповідь на загрозу життю та здоров’ю – це нормальна фізіологічна реакція. Якщо людина абсолютно нічого не…
Успішна адаптація першокурсника до навчання
Проблема адаптації особистості до нових умов життя є надзвичайно актуальною, зокрема, етап вступу до ВНЗ вважається одним із найбільш важких…
ПАМ’ЯТКА УСПІШНОГО СПІЛКУВАННЯ
Уміння говорити має поєднуватися з умінням за необхідності помовчати. Якщо твій співрозмовник роздратований, то краще помовчи, щоб не дратувати його…
Основні поради щодо збереження психічного здоров’я
Психічне здоров’я – це, насамперед, відсутність будь-яких відхилень і психічних захворювань. Але часом навіть цілком здорова людина перебуває в нестійкому…
7 способів покращити пам’ять
У часи постійного передозування інформацією не дивно, що ми можемо забувати навіть елементарні речі. В певний час ми замислюємося, що…
7 правил успішного студента!
Пильність (вона ж уважність)Для початку Ви повинні уважно вивчити своїх викладачів. Мабуть, тут доречна фраза: “Хто володіє інформацією – той…